fbpx

KIM JESTEŚMY:
Paper Project to Ania, Krzysiek i pies Tesla. Przepadamy za precyzyjną, twórczą pracą, doceniając przy tym piękno i jakość papie-rowych materiałów. Fascynują nas maszyny     „z duszą” i przywracanie ich na nowo do życia  – stąd miłość i pasja do najstarszej metody drukarskiej czyli letterpress inaczej druk typograficzny. Letterpress to tradycyjna metoda druku, która wymaga rzemieślniczych umiejętości, cierpliwości i dbałości o detal. Dzięki nim udaje się uzyskać nieprzeciętne         i wyjątkowe efekty:)
CO ROBIMY:
w sposób kreatywny zajmujemy się szla-chetnym drukiem letterpress, metodą hot stampingu, pracami introligatorskimi, a także fachową usługą projektową. Najchętniej pracujemy kompleksowo: począwszy
od stworzenia dopasowanego projektu po szczegółową kontrolę procesu druku. Współpracujemy też z grafikami, agencjami reklamowymi i szeroko pojętą kreatywną branżą. Drukujemy m.in. zaproszenia, kartki, luksusowe wydruki biznesowe, wizytówki, teczki, etykietki, prace artystyczne etc.
GDZIE I JAK DZIAŁAMY:
nasza pracownia mieści się we Wrocławiu,
do której chętnie zapraszamy. Klientom, którym Wrocław nie po drodze propo-
nujemy kontakt mejlowy. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie: od etapu projektowego po wybór papierów i techniki, dlatego też stawiamy na swobodny kontakt, rozmowę i wspólne działanie.