KIM JESTEŚMY:
Paper Project to Ania, Krzysiek i pies Tesla. Przepadamy za precyzyjną, rzemieślniczą pracą, doceniając przy tym piękno i jakość papierowych materiałów, kochamy stare maszyny „z duszą” i przywracanie ich  na nowo do życia- stąd miłość do najstarszej metody drukarskiej- letterpress (druk wypukły/typograficzny). Letterpress to tradycyjna metoda druku, która wymaga rzemieślniczych umiejętości, cierpliwości i dbałości o detal. Dzięki nim udaje się uzyskać nieprzeciętne i wyjątkowe efekty:)
CO ROBIMY:
w sposób kreatywny zajmujemy się szlachetnym drukiem typograficznym (letterpress), metodą hot stampingu, pracami introligatorskimi,  a także fachową usługą projektową. Pracujemy nad indywidualnymi projektami dla klientów, ale także współpracujemy z grafikami, agencjami reklamowymi i szeroko pojętą kreatywną branżą. Drukujemy m.in. zaproszenia, kartki, luksusowe wydruki biznesowe, wizytówki, teczki, etykietki, prace artystyczne etc.
GDZIE I JAK DZIAŁAMY:
nasza pracownia mieści się we Wrocławiu, do której chętnie zapraszamy. Pracujemy oczywiście dla klientów na terenie całej Polski i świata -Was zapraszamy do kontaktu mejlowego. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie: od etapu projektowego po wybór papierów i techniki, dlatego też stawiamy na swobodny kontakt, rozmowę i wspólne działanie.